Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace

Zavolejte nám +420 517 070 000 Po-Pá 8-17h
Pište na info@webkomplet.cz

Website Design

Výběr designu Vašich stránek může být problematický. To je důvod, proč jsme vyvinuli flexibilní a použitelný proces návrhu, který je jednoduchý, jasný a rychlý. Naši klienti jsou pro nás velice důležití a my vyvíjíme veškeré úsilí, které Vám pomůže s Vaším novým nebo stávajícím projektem.

Vytváření designu na míru

Vytváříme naše webové stránky s použitím nejlepší designových technik dostupných na trhu. Naše designy používají ty nejlepší prvky typografie, použitelnosti, optimalizace a barevných profilů.

Validní CSS / XHTML, Použitelnost

Tvoříme validní CSS a XHTML. To napomáhá Vašim webovým stránkám na mnoha úrovních, mezi které mimo jiné patří rychlejší načítání, správné indexování do vyhledávačů, které vede ke zlepšení pozic ve vyhledávačích (např. google, seznam), nebo funkčnost ve všech prohlížečích a mnohé další.

Použitelnost

Použitelnost zahrnuje širokou škálu prvků webových zkušeností. Od cesty očí zákazníka skrze Vaše stránky, snadnou a intuitivní navigaci na Vašich stránkách, platné CSS a XHTML pro rychlé načítání stránek a rychlé znovunačtení stránky při změně obsahu až po SEO. Všechny tyto prvky společně a nerozdílně tvoří uživatelsky příjemný web.

Přirozené navigace

Přirozenou navigací rozumíme to, jak se uživatel pohybuje skrze Vaše stránky. Poradíme Vám, jak skládat prvky Vašich stránek, s jejichž pomocí usměrníte zrak Vašeho zákazníka a soustředíte jej na prvky, které jsou důležité pro Váš marketing.

Prokliky

Přizpůsobíme obsah Vašeho webu tak, abychom maximalizovali prokliky na důležité odkazy na Vašem webu.

Uživatelsky atraktivní

Dobrá uživatelská atraktivita začíná prvním pohledem na Vaše stránky. Od barevného schématu, zprávy, kterou Vaše stránky uživateli předávají, až po rozložení designu. Snažíme se vytvářet uživatelsky atraktivní stránky, na které se uživatelé vrací často a rádi.

SEO (Optimalizace pro vyhledávače)

SEO optimalizace je velmi různorodý a složitý proces, který začíná u dobrého a popisného obsahu. Nabízíme analýzu klíčových slov, vyrábíme platné a dobře indexovatelné CSS a XHTML. Nabízíme také napojení na systém Google Kampaně AdWords.

Internetový marketing a reklama

Zeptejte se nás, jak Vám můžeme pomoci oslovit široké spektrum potenciálních zákazníků a získat dobrou pozici ve vyhledávačích, jakým je třeba Google.

Kampaně AdWords

Pomůžeme Vám nastavit klíčová slova Vašich internetových kampaní, abyste mohli vytěžit maximum z marketingových nástrojů dostupných na internetu.

Optimalizace klíčových slov

Optimalizovaný obsah na výskyt jednotlivých klíčových slov je důležitá a pro indexování stránky vyhledávači klíčová věc. Pomůžeme Vám napsat obsah, se kterým proti Vaší webové konkurenci uspějete.

CSS & XHTML

Důvodů pro použití validního CSS a XHTML je mnoho. Namátkou můžeme vyjmenovat rychlé načítání Vašich webových stránek, SEO optimalizaci Vašeho kódu, snadné použití, rychlé a snadné aktualizace Vašich stránek, přístupnost pro osoby se zdravotním postižením, nebo fungování ve všech prohlížečích. Všechny tyto důvody a mnohé další jsou důležité pro maximální zhodnocení Vaší investice.

Rychlé změny rozložení

Jedním z hlavních důvodů proč používat CSS je schopnost rychle aktualizovat a upravit Vaše webové stránky za účelem optimalizace rozložení prvků. Tímto způsobem můžete snadno a rychle učinit potřebné kroky pro zvýšení prokliků na odkazy Vašich stránek.

Vyhovující webovým standardům

Vždy vyrábíme stránky plně vyhovující standardům CSS a XHTML. Veškeré naše kódy na tyto standardy testujeme.

Rychlost načítání webové stránky

Studie prokázaly, že většina lidí NEČEKÁ DÉLE než 4-5 sekund na načtení stránky před jejím opuštěním. My zajistíme, aby se toto na Vašich internetových stránkách nestalo.

Použitelnost ve všech prohlížečích

Kód optimalizujeme pro všechny moderní prohlížeče.