Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace

Zavolejte nám +420 517 070 000 Po-Pá 8-17h
Pište na info@webkomplet.cz

Školení

Školení obsluhy redakčního systému

V rámci školení Vás naučíme efektivně obsluhovat redakční systém Webkomplet CMS. Po absolvování školení dokážete vhodně využít kompletní potenciál funkcionality, kterou systém nabízí.

Školení obsluhy elektronického obchodu

V rámci školení Vás naučíme efektivně obsluhovat systém pro elektronické obchodování - Webkomplet E-shop. Podrobně Vás seznámíme se všemi funkcemi a možnostmi systému. Po absolvování školení dokážete vhodně využít kompletní potenciál funkcionality, kterou systém nabízí.

Školení SEO

V rámci školení SEO získáte základní povědomí o problematice optimalizace pro vyhledávače, seznámíme Vás se základními pojmy, ukážeme Vám, jak psát texty s vhodně cílenými klíčovými slovy, jak správně vkládat data do publikačního systému, aby se Váš web dostal na vysoké pozice. Dozvíte se, co jsou to on-page a off-page faktory a jak je využít ve svůj prospěch.

Školení přístupnosti, sémantiky, použitelnosti, validity

Naučíme Vás, jak svůj web plnit obsahem tak, aby byl pro uživatele přístupný a použitelný, dával smysl vyhledávačům a automatizovaným zařízením a odpovídal specifikacím XHTML a CSS - byl validní.

Školení obsluhy hromadného rozesílání mailů (Mail Komplet)

Seznámíme Vás s prostředím pro tvorbu a odesílání hromadných e-mailů. S plným využitím této služby budete moci řídit své kampaně a přilákat potencionální zákazníky.

GSM: +420 775 871 172
Tel.: +420 541 212 143
E-mail: info@webkomplet.cz

Více