Nabízíme grafické služby od banneru po responzivní web

VÍCE INFORMACÍ
ukázka

#dsgn

Nabízíme vám rozsáhlé služby
v oblasti designu, především design
pro online propagaci.

Zobrazit ceník

CO UMÍME

Design webů a aplikací
Bannery - remarketing
a sociální sítě
Infografika a ikony
Logo a firemní identita
Fotografie

DESIGN WEBŮ A APLIKACÍ

Stále více, než kdy jindy, rozhoduje o koupi produktu nebo návštěvě podniku internetové stránky. V době tuzemské i zahraniční konkurence, kdy je všechno dostupné na klik myši nebo dotek prstu, je lehčí, než kdy jindy ztratit zákazníka neaktuálním vzhledem webu.

Udělejte dojem na první dobrou a podpořte svůj produkt nebo službu profesionálně vytvořenými stránkami. Přenechejte tvorbu webu našim web designovým specialistům. Elegantně tak ušetříte svůj čas a předejdete zbytečným omylům.

BANNERY PPC & SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Zmizet v propadlišti sociálních sítí je daleko snazší a rychlejší, než kdy předtím. Pojistěte si, že nezapadnete a zákazníci se budou cíleně vracet, aby sledovali, co je nového nebo dokonce vaši nabídku sdílet.

Rádi pro vás vytvoříme bannery PPC pro Adwords i Sklik, a také na sociální sítě jako je Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter a další.

Tvorba jedné kreativy zabere 30 – 60 minut, a předělání do různých velikostí kolem 30 minut. Do dvou hodin můžete mít svou remarketingovou kampaň spuštěnou.

INFOGRAFIKA A IKONY

Máte složitý systém, produkt nebo službu? Infografika vám i vašim zákazníkům velmi pomůže. Graficky znázorníme vše podstatné a tak lépe odlišíme od veškerého balastu.

Žijeme ve velmi rychlé době, a kdybychom měli všude číst slova, zamotala by se nám hlava a ztratili bychom spoustu času. Proto jsou IKONY v módě. Na jejich rozeznání vám stačí nanovteřiny.

FOTOGRAFIE

Fotografie prodává. Je to jedna z částí webu, které si zákazník všimne na první pohled. Právě podle fotografie si zákazník vytváří názor na člověka, výrobek, místo a rozhoduje se tak o návštěvě nebo koupi.

Vyfotíme váš produkt tak, že zákazník na něj dostane chuť nebo propadne jeho jedinečnému designu či prostředí vaší firmy.

S naší portrétní fotografií budou spokojeni i ti největší odpůrci vlastních fotek.
Zn: Testováno na vlastních zaměstnancích.

O NÁS

Jsme poskytovatelem online marketingových řešení s důrazem na viditelnost ve vyhledávačích. Zpracujeme vám analýzu a audit webových stránek. Vytvoříme pro vás profesionální e-mailové a sociální kampaně. Zanalyzujeme vývoj webových projektů a připravíme produkci obchodních databází na míru.


Společnost Webkomplet byla založena v Brně, České republice, v říjnu roku 2009 skupinou profesionálů zabývajících se vývojem software, online marketingem a obchodem.


Vytvořili jsme Mail Komplet, což je inteligentní online nástroj, díky kterému můžete snadno tvořit e-mailové kampaně. Je to kompletní řešení vašeho e-mail marketingu.


Grafické služby jsme začali nabízet v roce 2018, kdy jsme najali zkušeného designéra, který se postará o vaši spokojenost vizuální tvorbou.

OBJEDNÁVKA DESIGNU

Je potřeba ještě potvrdit váš souhlas.